Bursztynowe mydło

 

W starożytności bursztyn fascynował Arystotelesa, Talesa z Miletu i Owidiusza. Dziś wiadomo, że to skamieniała żywica drzew iglastych, które rosły przed 50 milionami lat. W dawnej medycynie zalecano, by sproszkowany bursztyn kłaść pod pościel, bo leczył bezsenność. Mikstury z niego przyśpieszały ponoć gojenie ran i koiły nerwy. Według Encyklopedii Brytyjskiej, bursztyn to jeden z lepszych leków na dolegliwości reumatyczne i astmatyczne.

Jakie efekty daje stosowanie mydła bursztynowego?
Bursztyn przyspiesza odnowę komórkową i jest naturalnym antyoksydantem. Przyśpiesza regenerację skóry oraz sprawia, że staje się ona rozświetlona. Pierwiastki zawarte w pyle bursztynowym głęboko odżywiają,  pobudzają metabolizm, dzięki czemu widocznie poprawia się stan nawet bardzo zmęczonej cery. Po użyciu mydła z dodatkiem bursztynu skóra staje się jędrna, elastyczna, napięta i wygląda młodo i świeżo.
Ponadto mydło bursztynowe charakteryzuje się niepowtarzalnym zapachem.
Badania wykazały, że kamień ten zawiera wiele cennych mikroelementów: krzem, magnez, żelazo, wapń, potas, związki organiczne połączone z jodem, substancje lotne, kwasy żywiczne.
W jaki sposób Klient może zaufać nam, że sprzedajemy prawdziwy bursztyn?
Przy zakupie mydła bursztynowego, otrzyma zestaw „Zrób to sam”, gdzie znajdzie się baza mydlana, pył bursztynowy, foremka oraz instrukcja postępowania.

Poniższy film  przedstawia jak przygotować mydło bursztynowe.
ZAMÓW JUŻ DZIŚ! CENA ZESTAWU TO 12 PLN + KOSZT PRZESYŁKI 6PLN 
Przewiń do góry